Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google astub samuti samme koroonaviiruse leviku peatamiseks ja oma töötajate kaitsmiseks, vähendades eriolukorra ajal nende vajadust väljaspool elukohta liikuda ning kontoris viibida. Sellest tulenevalt võib erinevate Google’i teenuste toetamisel esineda ajalisi viivitusi, samuti võidakse rakendada ajutisi piiranguid.

Hetkel keskendub Google otsingumootoris ja kaardirakenduses Maps kuvatava info usaldusväärsusele. Firmakontode haldajatele on kindlasti tagatud ligipääs olulistele funktsioonidele, näiteks ettevõtte lahtiolekuaegade muutmisele. Vältimaks inimeste asjatut liikumist, oleks suisa oluline tööajad eriolukorra ajaks ka Google’i keskkonnas õigeks muuta.

Eriolukorrast tingitud muudatused Google’i teenustes:
– Prioriteediks on meditsiiniga seotud ettevõtete info ja muudatuste kontrollimine.
– Uued arvustused, arvustuste vastused ning uued küsimused ja vastused (Q&A) pole eriolukorra ajal nähtavad.

Hoiame teid uuenduste ja muudatustega jooksvalt kursis.

Syncme_LinkedIn_blog

Suurim ärivõrgustik LinkedIn nüüd SyncMe-s!

2003. aastal Californias asutatud LinkedIn on kasvanud tõeliseks gigandiks, kus on koos erinevate alade professionaalid üle kogu maailma.
apple-maps-syncme

SyncMe abil Sirisse! Meie võrgustik sai vägeva täienduse

SyncMe võrgustikku kuulub üle 20 erineva turunduskanali ning näeme pidevalt vaeva, et see number aina suureneks ja suureneks.
yandex - syncme

SyncMe lõpetas koostöö Yandexiga

SyncMe, ee.ee ning 1182 portaalid lõpetasid seoses Ukrainas toimuvaga ning Eesti valitsuse otsusega koostöö otsingumootoriga Yandex.