Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google astub samuti samme koroonaviiruse leviku peatamiseks ja oma töötajate kaitsmiseks, vähendades eriolukorra ajal nende vajadust väljaspool elukohta liikuda ning kontoris viibida. Sellest tulenevalt võib erinevate Google’i teenuste toetamisel esineda ajalisi viivitusi, samuti võidakse rakendada ajutisi piiranguid.

Hetkel keskendub Google otsingumootoris ja kaardirakenduses Maps kuvatava info usaldusväärsusele. Firmakontode haldajatele on kindlasti tagatud ligipääs olulistele funktsioonidele, näiteks ettevõtte lahtiolekuaegade muutmisele. Vältimaks inimeste asjatut liikumist, oleks suisa oluline tööajad eriolukorra ajaks ka Google’i keskkonnas õigeks muuta.

Eriolukorrast tingitud muudatused Google’i teenustes:
– Prioriteediks on meditsiiniga seotud ettevõtete info ja muudatuste kontrollimine.
– Uued arvustused, arvustuste vastused ning uued küsimused ja vastused (Q&A) pole eriolukorra ajal nähtavad.

Hoiame teid uuenduste ja muudatustega jooksvalt kursis.

syncme-üks-platvorm

Lokaalne SEO strateegia ja edu hooajalises äris

Ehk, kuidas me aitasime Aalux tradingul üles ehitada lokaalse SEO strateegia läbi kiire ja mugava tarkvaralahenduse kasvatades nii veebikülastusi kui ka kontaktide arvu võrreldes talvise rehvivahetuse perioodiga.
Google-my-business

10 müügikontaktini jõudmise faktorit Google Minu Ettevõtte profiililt

Kuidas saada rohkem kliendikontakte läbi Google Minu Ettevõtte? Siin on kümme faktorit, millel on suurim mõju Google Minu Ettevõtte konversioonidele.
2021. aasta digitrendid

2021. aasta digitrendid

Ettevõtetele, kes soovivad saavutada pandeemiajärgselt edu, on jätkuvalt olulisel kohal integreeritud mainehaldus kohalikus orgaanilises otsingus.