Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google’i teenustes võib COVID-19 tõttu tekkida viivitusi

Google astub samuti samme koroonaviiruse leviku peatamiseks ja oma töötajate kaitsmiseks, vähendades eriolukorra ajal nende vajadust väljaspool elukohta liikuda ning kontoris viibida. Sellest tulenevalt võib erinevate Google’i teenuste toetamisel esineda ajalisi viivitusi, samuti võidakse rakendada ajutisi piiranguid.

Hetkel keskendub Google otsingumootoris ja kaardirakenduses Maps kuvatava info usaldusväärsusele. Firmakontode haldajatele on kindlasti tagatud ligipääs olulistele funktsioonidele, näiteks ettevõtte lahtiolekuaegade muutmisele. Vältimaks inimeste asjatut liikumist, oleks suisa oluline tööajad eriolukorra ajaks ka Google’i keskkonnas õigeks muuta.

Eriolukorrast tingitud muudatused Google’i teenustes:
– Prioriteediks on meditsiiniga seotud ettevõtete info ja muudatuste kontrollimine.
– Uued arvustused, arvustuste vastused ning uued küsimused ja vastused (Q&A) pole eriolukorra ajal nähtavad.

Hoiame teid uuenduste ja muudatustega jooksvalt kursis.

Hortes-aianduskeskus-syncme

Kuidas Hortese aktiivne digikohalolu haldus äritulemusi parandab?

Aiandushuvilised on digitaalselt aktiivsemad, kui kunagi varem. Kuidas aga aktiivne digikohalolu haldus tulemusi järk-järgult parandab?

Kuidas luua Facebooki asukohalehte

Facebooki võimaldab teil iga poe jaoks luua eraldi asukohalehed. Ettevõtte asukohalehed kuvatakse Facebooki otsingus, hõlbustades kasutajatel nende läheduses asuvate ettevõtete leidmist.
Kuidas Lokaalne SEO aitab su ettevõtet

Lokaalne SEO strateegia ja edu hooajalises äris

Ehk, kuidas me aitasime Aalux tradingul üles ehitada lokaalse SEO strateegia läbi kiire ja mugava tarkvaralahenduse kasvatades nii veebikülastusi kui ka kontaktide arvu võrreldes talvise rehvivahetuse perioodiga.