Vaata, milline korras Google kaardikonto välja näeb

Vaata, milline korras Google kaardikonto välja näeb

Google kaardikonto aitab ettevõttel klientidele nähtav olla. Google kaardikonto on tasuta tööriist, mis laseb sul hallata, kuidas Sinu ettevõte on kuvatud Google otsingus ning Google mapsis. Google kaardikontole saad lisada ettevõtte nime, aadressi, lahtiolekuaegu ja fotosid ettevõttest. Lisaks saad Google kaardikontol hallata klientide tagasisidet Sinu ettevõtte kohta ning näed, kus ja kuidas inimesed Sinu ettevõtet otsisid.

Kui sa oled alustamas lokaalse SEO-ga, siis on Google kaardikonto väga hea tööriist, millega alustada. Kui inimesed on otsimas toodet või teenust, siis nad tavaliselt on väga lähedal ostu tegemisele – üks kahest inimesest, kes kasutavad lokaalset otsingut (näiteks “autoparandus minu läheduses”), külastavad poodi samal päeval. Seega, väga oluline on hoida Google kaardikontol ettevõtte infot, mis on terviklik ning ajakohane.

Milline näeb välja korras Google kaardikonto?

Allpool on näha ühe restorani korras Google MyBusiness kaardikonto. Restoranil oli varasemalt kinnitamata ettevõtte konto Tartus. Nad lõpetasid seal oma tegevuse ning avasid uue restorani Tallinnas. Google seda aga ei teadnud ning kaardikonto näitas kinnitamata asukohana endiselt Tartut. Siinkohal oli äärmiselt oluline uue asukoha lisamine Tallinnasse ning vana märkimine suletuks, mis oli aga üpris komplitseeritud.

Pärast kaardikonto korrastamist ja kinnitamist on vajalik info järgnev:

Restorani juriidiline ja tegevusnimi

Restorani aadress + asukohakaart

Lahtiolekuajad

Kontakttelefon

Kliendil aitab otsust langetada järgnev lisainfo:

Fotod söögikohast

Hinnangud ja klientide tagasiside

Tulemus – ülevaatlik info kliendile ja ettevõtte omanikule!

2019.a olulisemad uuendused soeses Google kaardikontoga

Uudised ja uuendused, mida soovid klientideni tuua. See on väga hea tööriist hoidmaks inimesi kursis ettevõttes toimuvaga – klientide tagasiside, uued blogipostitused. Postitus on üleval kuni 7 päeva, kuid hiljem need ei kustu ära, vaid need jäävad alles postituste sektsiooni. Promo üritusi, kus oled osalemas, korraldamas või toetamas.

Loo pakkumisi, mis aitab sul müüa enda tooteid, lisada sooduskuponge või kampaaniaid, mis parasjagu ettevõttes käimas on. Samuti saad Sa luua eksklusiivse reklaami vaid Google kaardikontole. Pakkumiste sektsiooni eristab kollane silt, mis püüab klientide tähelepanu. Too toodete sektsioonis eraldi välja populaarsed tooted, mida Sinu ettevõtte müüb või turustab. Iga sektsiooni puhul saad ära kasutada kuni 58 tähemärgiga pealkirja ning kuni 1500 tähemärgiga kirjeldust. Lisaks saad ilustada postitust GIF-i, pildi või kuni 30-sek videoga. pealkirja ning kuni 1500 tähemärgiga ürituse kirjelduse. Ürituste ja pakkumiste sektsioonis saad panna ajakava raamidesse (algus ja lõppaeg) ning vajadusel lisada juurde sooduskupongi koos koodiga.

korras Google kaardikonto

Google My Business kaardikonto lisavõimalused

Google MyBusiness kaardikonto omamine võimaldab koguda ning vaadata põnevat statistikat. See muutub nähtavaks vaid tingimusel, kui konto on enda omaks tunnistatud. Näiteks on võimalik vaadata, kuidas inimesed otsivad Sinu ettevõtte kohta infot Google otsingumootoris ning Maps kaardirakenduses. Peale selle on võimalik jälgida ka inimeste teisi toiminguid näiteks:

– Kas vaadati konkreetseid fotosid

– Mindi Google MyBusiness lehelt veebilehele

– Kasutati juhendamist ettevõtte asukohta

– Helistati otse kliendile

Statistilised näitajad on saadaval ajavahemiku lõikes, mis võimaldab Google kaardikonto omanikul jälgida, kuidas üks või teine muutus MyBusiness kontol mõjutas info leidmist ning vaatamist.

Lisaks saab jälgida ka kõnesid, mis on tulnud mobiilseadmetest, mida kasutades otsiti infot Sinu ettevõtte kohta. Võimalik on vaadelda pikemat ajavahemikku ka päevade lõikes. Sel juhul kuvatakse infot, millal on kõige suurem tõenäosus, et kliendid helistavad peale Google MyBusiness kaardikonto vaatamist Sinu ettevõttesse.

Kui Sul endal puuduvad oskused või aeg, tee kaardikonto korda koos meiega läbi SyncMe!

Syncme_LinkedIn_blog

Suurim ärivõrgustik LinkedIn nüüd SyncMe-s!

2003. aastal Californias asutatud LinkedIn on kasvanud tõeliseks gigandiks, kus on koos erinevate alade professionaalid üle kogu maailma.
apple-maps-syncme

SyncMe abil Sirisse! Meie võrgustik sai vägeva täienduse

SyncMe võrgustikku kuulub üle 20 erineva turunduskanali ning näeme pidevalt vaeva, et see number aina suureneks ja suureneks.
yandex - syncme

SyncMe lõpetas koostöö Yandexiga

SyncMe, ee.ee ning 1182 portaalid lõpetasid seoses Ukrainas toimuvaga ning Eesti valitsuse otsusega koostöö otsingumootoriga Yandex.