Enam kui 20 ühe klikiga!

Pildid, lahtiolekuajad, logod, postitused – korraga enam kui 20 kanalis.

Google Äriprofiil

GBP ehk Google Ettevõtte Profiil on tööriist, millega saab erinevates Google’i teenustes hallata ettevõtte andmeid.

Waze

Kogukonnapõhine liiklus- ja navigeerimisrakendus, mis juhatab kliente kohalike ettevõtete juurde. Lisaks saavad autojuhid platvormil üksteisega reaalajas liiklusinfot jagada.

Apple Maps

Kaardistamisteenuse rakendus, mis on mõeldud iOS-i, iPadOS-i, macOS-i ja watchOS-i vaikekaardisüsteemiks. Platvorm pakub juhiseid ja hinnangulisi saabumisaegu autoga sõitmiseks, kõndimiseks, jalgrattasõiduks ning ühistranspordi kasutamiseks.

Siri

iOS-platvormil töötav rakendustarkvara, mis võimaldab seadmega suhtlemiseks kasutada häälkäsklusi. Siri vastab küsimustele, annab soovitusi ja täidab ülesandeid ühilduvates rakendustarkvarades.

Bing

Otsingumootor, millel on enam kui 150 miljonit aktiivset kasutajat kuus.

Brave

Tasuta ja avatud lähtekoodiga veebilehitseja. Brave on keskendunud privaatsusele ning vaikeseadetes blokeerib automaatselt nii veebireklaamid kui ka veebisaitide jälgijad.

Facebook

Sotsiaalmeediavõrgustik, mida kasutab igakuiselt 1,2 miljardit (Eestis ligikaudu 730 000) inimest.

Instagram

Sotsiaalmeediaplatvorm, millel on üle 400 miljoni aktiivse kasutaja.

LinkedIn

Äri- ja tööalase suunitlusega sotsiaalmeediaplatvorm. Seda kasutab ligikaudu miljard inimest enam kui 200 erinevast riigist.

TomTom

Kaardi- ja navigatsioonirakendus. Sadu miljoneid kasutajaid üle maailma.

Snapchat

Sotsiaalmeediaplatvorm, mida kasutab päevas üle 180 miljoni inimese.

Booking.com

Üks maailma suurimaid online­-reisiplatvorme, kus on võimalik broneerida peatumisi majutusasutustes. Rakendust kasutab enam kui 100 miljonit inimest üle maailma.

Tripadvisor

Portaal reisikogemuse jagamiseks.Tripadvisor aitab valida, kuidas sihtkohta lennata, kus ööbida ning mida süüa ja teha. Platvormil on kokku 630 miljonit arvustust, 455 miljonit kasutajat kuus ning 7,5 miljonit ööbimiskohta, lennufirmat, vaatamisväärsust ja restorani.

Trivago

Rakendus, mis on mõeldud reisijatele, kes otsivad majutust. Globaalse andmebaasiga broneerimisplatvorm võimaldab otsida ning võrrelda hotelle ja majutusasutusi.

Mapstr

Rakendus, millega kasutaja saab isiklikule kaardile salvestada oma lemmikasukohad.

WhereTo

Rakendus aitab leida lähimarestorani, pangakontori või mõne muu asutuse. Lisaks aadressile pakub rakendus kasutajale fotosid, videoid, kirjeldusi, eripakkumisi, lahtiolekuaegu ning palju muudki.

Navmii

Autojuhtidele suunatud rakendus,millel on kuus enam kui 600 000 aktiivset kasutajat, kes saavad selle abil liiklusinfot jagada. Rakenduse jaoks pole internetiühendust tarvis, sest seetöötab GPS-i toel.

HERE

Rakenduse võrguühenduseta kaardidpakuvad 3D kaarte, reaalajas liiklus- ja ühistranspordi infot ning ettevõteteasukohti. HERE teeb iga päev 196 riigis kokku 2,7 miljonit kaardiuuendust. Selleks kasutatakse enam kui 80 000 erinevat andmeallikat. Rakenduse kaardiandmed on sünkroniseeritud HERE WeGo rakendusse, mida kasutab Põhja-Ameerikas ja Euroopas neli autojuhti viiest.

AroundMe

Rakendus, mida saab kasutada lähima restorani, panga, tankla, hotelli või kino leidmiseks. Platvormil tehakse enam kui 25 miljonit otsingut kuus.

MapQuest

GPS- ja kaardirakendused, mida iga kuu käitavad enam kui 40 miljonit internetikasutajat, arendajat ja ettevõtet üle maailma.

Infobel

Portaali abil saavad kasutajadotsida ettevõtteid ja inimesi üle kogu maailma. Platvormi kataloogis on üle 100 miljoni ettevõtte, muuseumi, raudteejaama ja lennujaama rohkem kui 70 riigis.

ShowMeLocal

Enam kui kahe miljoni aktiivse äriga portaal, mis pakub ettevõtjatele turundustööriistu. Kliendid leiavad portaalist kohalikke ettevõtteid ning nende pakkumisi.

Brownbook

Ettevõtete andmebaas, mis koondab enam kui 30 miljoni asutuse informatsiooni 200 riigist üle maailma.

SafeGraph

Andmerakendus, mis keskendub globaalse andmekogu loomisele info ja analüütikaga. SafeGraph annab arendajatele võimaluse luua asukohapõhiseid rakendusi ja analüüsitööriistu.

Pitney Bowes

Tehnoloogiaettevõte, mis loob postiteenuseid ja -seadmeid. Samuti tegutsetakse e-kaubanduses, tarkvaraarenduses ning teistes tehnoloogiavaldkondades.

Trustpilot

Arvustusteportaal, kus kliendid saavad ettevõtete ja teenuste kohta tagasisidet anda. Igakuiselt postitatakse veebilehele umbes miljon arvustust.

Meie edulood

Loe edulugusid ning nippe, kuidas SyncMe kõige paremini enda jaoks tööle panna.
Lisaks leiad palju muudki kasulikku.

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav....
Prisma poeketi nähtavuse hüppeline kasv. SyncMe platvormiga on kõik alates andmetest kuni statistikani ühes kohas....
Tehisintellekti areng teeb otsingumootorid targemaks iga päev. Progress võimaldab neil teha aina põhjalikumaid infokaarte, mis aitavad vastata kasutajate küsimustele täpsemalt, kui kunagi varem. Otsingumootorite täpsus kujundab tarbija käitumist...

Mõõda oma ettevõtte nähtavust TASUTA

Vaata, kas kliendid leiavad sinu ettevõtte internetist üles!

Sisesta oma ettevõtte andmed ning vaata, kas kliendid leiavad su üles. See on TASUTA.