Mida SyncMe paketid ettevõttele võimaldavad?

Saa teada, kuidas internetiotsingutes 347% paremini välja tulla

Pole oluline, kas juba haldad erinevates kanalites informatsiooni või oled seda teekonda alles alustamas – kohaliku SEO platvormiga SyncMe on mugav oma digitaalsel kohalolul silma peal hoida.

Meie abiga saad ühest kohast luua kõik vajalikud profiilid, hoiustada oma andmeid turvaliselt ja hallata kogu oma ettevõtte infot. Nii oled oma klientidele alati olemas, ükskõik, milliseid kanaleid nad ka ei kasutaks. 

Mis on lokaalne SEO?

Et Google’i lokaalsetes ehk asukohta arvesse võtvates tulemustes paremini esile kerkida, on tarvis SEO-d ehk kodulehe optimeerimist otsingumootorile. Lokaalse SEO olulisusest oleme lähemalt kirjutanud siin.

Nutika otsingu ajastu

Veeb areneb tuhiseva kiirusega ning seetõttu on ka platvormid, mida teabe saamiseks ning ettevõtetega suhtlemiseks kasutatakse viimasel ajal oluliselt muutunud. Lihtsate linkide ja orgaaniliste tulemuste asemel kohtame otsingumootorites, rakendustes, kaartidel, GPS-seadmetes ja mujal nutikaid vastuseid. Google’i puhul on heaks näiteks infokast, mis tekib paremasse äärde, kui mõnda ettevõtet otsida. 

Uued võimalused ettevõtetega suhtlemiseks on muutnud klientide tarbimisharjumusi

Möödas on päevad, mil teavet hangiti äri veebilehelt. Kolm tarbijat neljast kasutab info leidmiseks kolmanda osapoole platvorme nagu Google ja Facebook.

Kui sinu ettevõttel on neil saitidel terviklik informatsioon, tuled sa otsingus keskmiselt 347% (!) välja. See tähendab, et SyncMe saab sind aidata umbes 2,7-kordse nähtavuse tõusuga. 

Otsingumootorid vaatavadki sinu ettevõtte teavet enamasti kolmanda osapoole platvormide kaudu. Mida terviklikum on teave, seda suurem on nähtavus ja kontaktini jõudmise võimalus. Eriti mugav on see, et kui uuendad ettevõtte informatsiooni SyncMe platvormil, uuendatakse see korraga kõigis võrgustiku kanalites.

Milline on sinu ettevõtte info kolmanda osapoolte platvormidel, kust saavad informatsiooni suur osa sinu klientidest? Kasuta meie tasuta kirjete skaneerimise tööriista ja testi ise järele!

Väärtuslik platvorm

SyncMe-ga saad avaldada, sünkroonida ja uuendada oma ettevõtte andmeid ühest kohast, kuid see on ainult üks paljudest platvormi väärtustest. Peale info haldamise võimaldab SyncMe:

  • Tagasisidele vastata ning arvustusi avaldada ja jälgida. Seda kõike ühest kohast.
  • Edastada ettevõtte teavet info jagajatele, kes avaldavad selle mitmetes erinevates kanalites ja kataloogides. Näiteks kaasates Here’i rakenduse, saate suunata info 20 auto navigatsiooniseadmesse. 
  • Detailset analüüsi selle kohta, kuidas tarbijad ettevõtte infoga platvormidel kokku puutuvad.
  • Võrrelda ettevõtte tulemusi konkurentidega.

Liitu SyncMe-ga ja paista internetis silma! 

Meie edulood

Loe edulugusid ning nippe, kuidas SyncMe kõige paremini enda jaoks tööle panna.
Lisaks leiad palju muudki kasulikku.

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav....
Prisma poeketi nähtavuse hüppeline kasv. SyncMe platvormiga on kõik alates andmetest kuni statistikani ühes kohas....
Tehisintellekti areng teeb otsingumootorid targemaks iga päev. Progress võimaldab neil teha aina põhjalikumaid infokaarte, mis aitavad vastata kasutajate küsimustele täpsemalt, kui kunagi varem. Otsingumootorite täpsus kujundab tarbija käitumist...

Mõõda oma ettevõtte nähtavust TASUTA

Vaata, kas kliendid leiavad sinu ettevõtte internetist üles!

Sisesta oma ettevõtte andmed ning vaata, kas kliendid leiavad su üles. See on TASUTA.