Suurim ärivõrgustik LinkedIn nüüd SyncMe-s!

Alles mõnda aega tagasi jõudsid SyncMe perre Siri ja Apple Maps, nüüd saame teatada järjekordsest uuest liitujast! Seekordseks värskeks kanaliks on maailma suurim ärivõrgustik LinkedIn.

Alles mõnda aega tagasi jõudsid SyncMe perre Siri ja Apple Maps, nüüd saame teatada järjekordsest uuest liitujast! Seekordseks värskeks kanaliks on maailma suurim ärivõrgustik LinkedIn.

2003. aastal Californias asutatud LinkedIn on kasvanud tõeliseks gigandiks, kus on koos erinevate alade professionaalid üle kogu maailma. Keskkonnas on kokku 59 miljonit ettevõtet ning 850 miljonit kasutajat, kes jagavad oma tööalaseid saavutusi, oskusteavet ning otsivad tööd.

Praegu saad SyncMe abil teha mugavalt LinkedIni postitusi, kuid lähiajal on oodata ka järgmiste funktsioonide – näiteks statistika ja profiilihalduse – lisandumist.

Oluline on teada, et hetkel nõuab LinkedIn SyncMe kaudu postitades seda, et sa pead ligipääsuõigust iga 60 päeva järel uuendama. Tulevikus võib see muutuda.

Head LinkedIni kasutamist!

Meie edulood

Loe edulugusid ning nippe, kuidas SyncMe kõige paremini enda jaoks tööle panna.
Lisaks leiad palju muudki kasulikku.

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav....
Prisma poeketi nähtavuse hüppeline kasv. SyncMe platvormiga on kõik alates andmetest kuni statistikani ühes kohas....
Tehisintellekti areng teeb otsingumootorid targemaks iga päev. Progress võimaldab neil teha aina põhjalikumaid infokaarte, mis aitavad vastata kasutajate küsimustele täpsemalt, kui kunagi varem. Otsingumootorite täpsus kujundab tarbija käitumist...

Mõõda oma ettevõtte nähtavust TASUTA

Vaata, kas kliendid leiavad sinu ettevõtte internetist üles!

Sisesta oma ettevõtte andmed ning vaata, kas kliendid leiavad su üles. See on TASUTA.