SyncMe – loo oma ettevõttele aegumatu koduleht

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav.
syncme-koduleht

Eesti väikeettevõtja tegi endale koroonakriisi algusajal kodulehe. Mõnda aega oligi kõik roosiline ning leht näis toimivat. Kuid paar päeva tagasi võttis ettevõtja meiega ühendust ning väljendas muret – leht on katki, kontaktivorm ei tööta, leht on aeglane ning lisaks on õhus ka võimalus, et veebimajutaja sulgeb kodulehe.

Kirjeldatud probleem võib jõuda iga ettevõtja lauale. Kui luua koduleht, siis peab arvestama kahe asjaga:

  1. Koduleht vananeb ning see ei ole igavene.
  2. Koduleht vajab hooldust, sest see võib nii-öelda katki minna, kui seda ei uuendata.

SyncMe uus kodulehe loomise võimalus aitab nendest probleemidest sammu võrra ees püsida. Räägime Sulle lähemalt, kuidas see on võimalik.

Kõik ühes tellimuses väikeettevõtjale 

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. Head lehte on keerukas ise luua, kuid lehe tellimine võib olla üsna kallis ettevõtmine. SyncMe platvorm koos kodulehe loomise võimalusega on ka Eesti ettevõtjale sellest aastast kättesaadav mugav lahendus.

Väikeettevõtja tavaline kodulehe tellimisprotsess sammub tavaliselt mööda järgnevat rada: domeeni registreerimine, veebimajutuspartneri leidmine ning seejärel iseseisev lehe loomine või arendaja palkamine. Karm reaalsus on aga, et sellest kõigest ei piisa. Oluline on, et uus leht oleks ka otsingumootoritele optimeeritud. See tagab kiire leitavuse ning veebilehe vastavuse kasutaja ootustele. Samuti on tähtis kodulehte varundada juhuks, kui seda tabab veebirünnak. Puhtalt selleks, et lehte oleks võimalik rünnaku järel taastada. Muidugi ei saa mööda vaadata analüütikast ega püsivast veebilehe haldusest, et lehe tõrgeteta töö oleks tagatud.

SyncMe platvormi uus kodulehe teenus lahendab kõik ülalmainitud teemad ühe tellimusega. Lisaks saab klient veel hallata ja ajakohastada oma andmeid enam kui 20 digikanalis, nagu Google, Apple, Facebook, LinkedIn ja nii edasi. Samuti võimaldab platvorm hallata nii ettevõtte reklaampostitusi kui ka klientide tagasisidet ja küsimusi. Google’i andmetel loeb 75% tarbijatest arvustusi, mis on asutuse kohta kirjutatud, ning teeb selle põhja ka ostuotsuse.

Uus koduleht – mugav väikeettevõtjale, mugav kliendile 

SyncMe uus kodulehtede lahendus pakub head veebilehe külastuskogemust. Samuti on kodulehe sisu, uuendused ning struktuur automaatselt otsingumootorites indekseeritud. Lisaks puudub vajadus kaasata eraldi analüütikapartnerit. Platvorm koondab reaalajas statistikat nii ettevõtte näitamiste kohta kui ka detailseimaid andmeid kodulehe külastustest ning klientide tegevustest, nagu kõned, teejuhised ja sõnumid.

Silmas on ka peetud, et veebilehe uuendamine oleks lihtne ning mugav. SyncMe tagab, et äri kasvades oleks kliendil alati võimalik oma kodulehte täiendada. Varukoopia ning klienditugi võimaldavad ettevõtjal öösel rahulikult magada, sest mure korral leiab kiire lahenduse, mis ei nõua tehnilisi teadmisi. Tähelepanu all on tehnoloogia areng meie ümber ning ettevõtte avaldatud andmed on leitavad ka maailma suurimate tehisintellekti-tehnoloogiate vestlustes. 

Kui avad uue juuksurisalongi, remonditöökoja, restorani või mõne muu ettevõtte, siis on Sul võimalik sõlmida üks SyncMe kuutellimus, millega saad mõne päeva jooksul internetist leitava kodulehe. Samuti jõuab enam kui 20 digikanalisse teave ettevõtte teenustest, toodetest, hinnakirjast või menüüst. Edasi piisab, kui ühest kohast andmeid muuta ning need avaldatakse kõigis kanalites automaatselt. Tänu sellele saab ettevõtja keskenduda sellele, mis on oluline – oma klientidele.

Viimaks on tähtis see, et esmane turundusinvesteering on väike ning kogu seadistuse aitab ära teha Nobeli meeskond. Lisaks saab klient platvormi kasutamise koolituse. Tänu igakuisele statistikale on platvormi kasust lihtne aru saada ning ka oma investeeringu tasuvust jälgida.

Näiteid valminud kodulehtedest:

viscosasadamakohvik.ee.ee ; www.lillepoodkeilas.ee ; www.tenniseturniirid.ee ; www.krievuautodalas.lv.

SyncMe kodulehe teenusega on võimalik tutvuda meie veebileheküljel. Samuti on võimalik broneerida ka tasuta 30 minuti pikkune videokõne kliendihalduriga, kes tutvustab SyncMe platvormi. Kui Sa soovid oma ettevõtte diginähtavust uuele tasemele viia, siis vali SyncMe!

Meie edulood

Loe edulugusid ning nippe, kuidas SyncMe kõige paremini enda jaoks tööle panna.
Lisaks leiad palju muudki kasulikku.

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav....
Prisma poeketi nähtavuse hüppeline kasv. SyncMe platvormiga on kõik alates andmetest kuni statistikani ühes kohas....
Tehisintellekti areng teeb otsingumootorid targemaks iga päev. Progress võimaldab neil teha aina põhjalikumaid infokaarte, mis aitavad vastata kasutajate küsimustele täpsemalt, kui kunagi varem. Otsingumootorite täpsus kujundab tarbija käitumist...

Mõõda oma ettevõtte nähtavust TASUTA

Vaata, kas kliendid leiavad sinu ettevõtte internetist üles!

Sisesta oma ettevõtte andmed ning vaata, kas kliendid leiavad su üles. See on TASUTA.