SyncMe abinurk

Siit leiad vastused küsimustele, mis võivad tekkida SyncMe kasutamisel.
Kui sa aga oma muredele siit vastust ei leia, siis võta ühendust meie klienditoega!

Meil ei õnnestunud teie aadressi leida ja seda kaardile märkida. Palun kontrolli, et aadress oleks õige ning kaardi marker õiges kohas, või kontakteeru klienditoega abi saamiseks.

-Mine Knowledge Graph´ile -markeeri ettevõte kaardil õigele kohale. Isegi kui markeering oli õiges kohas liiguta seda veidi paremale või vasakule selleks, et asukoht saadetaks uuesti kõigile lehtedele..

Teie poolt märgitud aadress on poolik. Täpne aadress on vajalik enne kuulutuse eksportimist. Palun lisage korrektne aadress või kontakteeruge abi saamiseks klienditoega. Kui oled lisanud oma aadressi hiljuti, oota 24 tundi.

*Kontorolli, et kõik väljad oleksid täidetud. *kontrolli, et esimesel aadressireal oleks tänava nimi ja maja number.

Teie ettevõte ei ole hetkel selle partneri kategooriate nimekirjas. Palun lisage lisakategoorijaid või kontakteeruge klienditoega. Kui olete kategoorijaid hiljuti lisanud, oodake vähemalt 24 tundi.

Mõned lehed ei ole saadaval kategooria probleemi tõttu. Kui süsteem teeb parasjagu kategooriate kaardistamist võib juhtuda, et mõni kategooria ei leia sobivat vastet. Sellisel juhul järgi neid juhiseid: *mine Knowledge Graph´ile *vajuta pliiatsi (muuda) nupule kategooria väljal ja lisa täiendavad kategooriad.

Bing ei toeta ettevõtteid kelle aadresside real on kokku rohkem kui 80 tähemärki, seetõttu ei saa me anda ligipääsu nendele aadressidele. Kui usud et said sellise teate vea tõttu, võta ühendust klienditoega.

Vähenda tähemärkide arvu aadresside ridadel nii, et mõlemal real oleks kokku maksimaalselt 80 tähemärki.

Avaldaja viitab, et sisestatud maakond, linnaosa või regioon on kas puudulik või ebatäpne. Palun kinnita, et oled märkinud õige regiooni, või võta ühendust klienditoega.

Otsi aadressi või postiindeksit Googlist ja tee kindlaks õige regioon antud aadressile. Kontrolli, et sisestatud regioon oleks õige. Kui ei õnnestu probleemi lahendada kontakteeru klienditoega.

Facebook on saadetud sisu märkinud kui mitte ohutu või sisu on raporteeritud solvavaks. Palun vaata üle oma profiili sisu kontrollimaks, et sisu ei viita küsitavatele lehtedele, või võta ühendust klienditoega.

Tavaliselt veebilehe väljal. Näide mitte ohutust veebilehest: https://www.screencast.com/t/2HSSvPaV8

Facebook viitab, et üks sisestatud emailidest on liiga üldine. Palun lisa teine emaili aadress emaili reale.

Facebook märgib üldised emailid mille sisus on sõad “info” “admin” vms. Kui klient ei anna teistsugust emaili aadressi võid minna konto sätted>lingitud kontod>facebook ja katkestada emaili ühenduse sünkroonimise.

Facebook ei aksepteerinud teie poolt lisatud linna. Palun proovi lisada teine linn või kontrollida õigekirja.

Facebooki API valideerimise süsteem on teistsugune ning seeõttu on aksepteeritud linnade arv limiteeritud. Vea parandamiseks mine infotabel > facebooki väljad > facebooki linna ülekirjutamise väli. See väli saadab teistsuguse linna välja väärtuse ainult facebookile, selleks et teistel avaldajatel oleks siiki korrektsed andmed. Selleks, et sünkroonida facebooki, tuleb lisada lähedal asuv linn mida facebook aksepteerib. Parim viis kontrollimaks milliseid linnu facebook aksepteerib mine facebook.com ja vaata kuulutusi samas piirkonnas. Kui seda probleemi ei õnnestu lahendada kontakteeru klienditoega.

Avaldaja on viidanud, et lisatud asukoha kordinaadid ei klapi lisatud linnaga. Palun kontrolli üle ja uuenda.

Märgi ettevõte Knowledge Graph´il. Tee kindlaks et linn on facebooki poolt aksepteeritud järgides eelmise punkti juhiseid. Kui viga ei saa parandatud kontakteeru support@syncme.ee.

Facebook on saadetud sisu märkinud kui ohtlikuks või sisu on raporteeritud solvavaks. Palun vaata üle oma profiili sisu kontrollimaks et sisu ei viita küsitavatele lehtedele, või võta ühendust klienditoega.

Tavaliselt veebilehe väljal. Näide mitte ohutust veebilehest: https://www.screencast.com/t/2HSSvPaV8.

Avaldaja on märkinud selle asukoha kui duplikaadi mõnest teisest PowerListingust. Kuna avaldaja ei saa toetada mitut kuulutust väga sarnase nime, aadressi ja telefoni numbriga, ei ole see kuulutus saadaval.

Küsimuste korral võta ühendust klienditoega.

Partner ei toeta teie ettevõtte tüüpi. Seetõttu pole ka võimalik seda luua.

Küsimuste korral võta ühendust klienditoega.

Olete märkinud, et aadressi sellele asukohale varjatuks aga see leht ei aksepteeri varjatud aadresse. Seetõttu me ei avalda teie kuulutust sellele lehele.

Kõik avaldajad ei toeta varjatud aadresse, ning sellised kuulutused jäävad mitte aktiivseks avaldaja piirangute tõttu.

Meie edulood

Loe edulugusid ning nippe, kuidas SyncMe kõige paremini enda jaoks tööle panna.
Lisaks leiad palju muudki kasulikku.

Koduleht on tihtipeale väikeettevõtte üks suurimaid turunduskulusid. SyncMe platvorm kodulehe võimalusega on ka Eesti ettevõtjale nüüd kättesaadav....
Prisma poeketi nähtavuse hüppeline kasv. SyncMe platvormiga on kõik alates andmetest kuni statistikani ühes kohas....
Tehisintellekti areng teeb otsingumootorid targemaks iga päev. Progress võimaldab neil teha aina põhjalikumaid infokaarte, mis aitavad vastata kasutajate küsimustele täpsemalt, kui kunagi varem. Otsingumootorite täpsus kujundab tarbija käitumist...

Mõõda oma ettevõtte nähtavust TASUTA

Vaata, kas kliendid leiavad sinu ettevõtte internetist üles!

Sisesta oma ettevõtte andmed ning vaata, kas kliendid leiavad su üles. See on TASUTA.